استقبال باشکوه مردم شهرستان بابل از دریادلان خط شکن

بازگشتتان بسان معجزه است در این احوال. باشد که به خود آییم. «گردش چرخ فلک دیدم و داس مه نو… یادم از کشته خویش آمد و هنگام درو»

این شهدا سرنوشت میهن اسلامی را رقم میزنند به طوری که آثار به جای مانده از حضورشان در خارج از مرزهای ایران نیز محسوس و هویدا می باشد شهدایی که با خون خود امنیت کنونی جامعه را رقم زدندو با حضور در میدانهای جهاد برای حفظ وحدت جامعه به دور از دنیا طلبی و شهرت طلبی مطالبه گر حق مظلومان شدند تا امروز استکبارگرانی چون آمریکا نتوانند حرفی برای مقابله داشته باشند.

بازگشت پیکر شهدا با تفسیرها و خبرهای بسیار و بازتاب های بسیاری مواجه بود، اما آنچه مهم است، پاسداری این شهدا از نظام اسلامی است و اسلام ناب محمدی است که حتی تا آخرین لحظه زندگی خود اجازه ندادند دشمن به اهداف خود دست یابد.

«برخی از پیکرهای مطهر این شهدا در حالی کشف شد که هیچ جراحتی نداشتند و این نشان از زنده به گور شدن این شهدا دارد، امروز شهدا آمده اند تا بگویند اسلام را باید زنده نگه داشت و برای پایداری آن از هیچ کوششی فروگذار نکرد.

مظلومیت شهدای غواص امروز جامعه را با عطر و بوی شهادت رنگین کرده است باید به هوش باشیم تا نسل جوان امروز بدانند برای استقلال و آزادی و امنیت و آرامش کشور چه هزینه های سنگینی داده شده است.

ما به شهدا و یاد آن ها نیاز داریم، آن ها به ما نیاز ندارند، هیچ شهیدی به خاطر یادواره و بزرگداشت ما مقامش بالاتر نمی رود، همه آن ها به تعبیر قرآن، زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می خورند اما ما با یاد آن ها اراده قوی تری برای تحقق «هیهات منا الذله» پیدا می کنیم.


3 دیدگاه برای “استقبال باشکوه مردم شهرستان بابل از دریادلان خط شکن
 1. با سلام

  وبلاگ نویس فرهیخته ، مطلب شما در سایت قلم تو منتشر گردید
  منتظر مطالب خوب شما هستیم.
  لینک مطلب شما :
  http://ghalameto.ir/news/8535/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%82%D8%A8%D8%A7%D9%84-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D9%88%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D9%84-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D9%84%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%B7-%D8%B4%DA%A9%D9%86

  هدیه سایت:
  نشانه ایمان آن است که راست بگویی آنگاه که تو را زیان رساند و دروغ نگویی که تو را سود رساند و آن که بیش از مقدار عمل سخن نگویی و چون از دیگران سخن گویی از خدا بترسی .   
  با تشکر

  قلم تو

 2. همسنگر گرامی
  با سلام و احترام
  از مطلب پر بار شما در سایت ارزشی تاشهدا بهره مند شدیم.
  http://tashohada.ir/link/view/5495/
  چشم انتظار دیگر مطالبتان برای بازنشر در بخش به روایت لینک سایت هستیم.
  با قراردادن بنر یا لوگوی تاشهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سهیم باشیم.
  موفق باشید.
  یا علی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>