پوستر با کیفیت حرفهای گمشده حضرت آقا در مورد شهید بهشتی+دانلود (سری دوم)

جهت دریافت سایز اصلی پوستر اینجا کلیک کنید.

اگر کسى شهید بهشتى را می ‏شناخت و قوّت فکر و اراده و ابتکار در تصمیم و اقدام را در این شخصیت ممتاز می ‏دانست، خوب می فهمید که حذف یک چنین شخصیتى از مجموعه‏ ى مدیریتى کشور چه معنایى می ‏دهد. شهید بهشتى حقیقتاً مثل سنگ آسیاى گرانى بود که با گردش خود، ده‏ها کار انجام می ‏داد؛ تولید انرژى می ‏کرد، کار راه می ‏انداخت، پیش می ‏رفت و فکر تولید می ‏کرد. وقتى کسى مثل این شخصیت را که در مدیریت، در اجرا، در اقدام، در فکر، در مبانى فقهى و فلسفى، در تجربه و جهان‏ دیدگى و روشنفکرى و وسعت‏ نظر در آن پایه و رتبه بود، از دل مدیریت نظامى نوپا بیرون بکشند و آن را از بین ببرند، باید نظام فلج می ‏شد؛ اما نظام نه تنها با رفتن بهشتى و با رفتن شخصیتهاى برجسته‏ ى دیگرى که چه با او، چه قبل از او و چه بعد از او به شهادت رسیدند، فلج و زمین ‏گیر نشد، بلکه هر کدام از این شهادتها مثل خون تازه‏ یى در رگ کالبد زنده و پُرطراوت این نظام جوان دوانده شد و او را سرحال‏ تر، بانشاط تر و پُرانگیزه‏ تر کرد؛ این، همان استحکام نظام است، که تا الان هم همین‏طور است.

به همین دلیل، مردم ما براى شهادت شهدا مثل بقیه‏ ى متوفی ‏ها، به همدیگر تسلیت نمی ‏گویند؛ تبریک می ‏گویند. وقتى بهشتى شهید شد، مردم می ‏گفتند: «تبریک و تسلیت»؛ غم در کنار فتح؛ این، هویت این نظام و انقلاب را روشن می کند.

امروز هم حادثه‏ ى هفت تیر زنده است؛ … و هم شهید بهشتی زنده است؛ پایه‏ گذار و معمار نوین قضایى کشورپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>