چه چیزی در توافق با ایران هست که بی‌بی‌سی را این چنین خوشحال و حامی دولت کرده است؟!

جهت دریافت پوستر در سایز اصلی اینجا کلیک کنید.

بی‌بی‌سی فارسی در یک هفته‌ای که از توافق هسته‌ای می‌گذرد، تمام قد پشت دولت ایران ایستاده و از طرفی با همان شدت به انتقاد از منتقدان هسته‌ای پرداخته است؛ نشانه‌ای که کاملاً نگران‌کننده است. چه چیزی در توافق با ایران هست که بی‌بی‌سی را این چنین خوشحال و حامی دولت کرده است؟! و چرا بی‌بی‌سی، منتقدان هسته‌ای و به‌زعم او «عاملان تأخیر در توافق» را مورد هجمه رسانه‌ای قرار می‌دهد؟ می‌توان استنباط کرد توافق حتی جدای از محتوای آن، در ماهیت خود یک دستاورد برای غرب است؛ توافقی که فقط با نام بدون صفتش هم می‌تواند نظام سلطه را در میان افکار عمومی جهان به یک پیروزی نزدیک کرده باشد.

رسانه دروغ‌ پراکن در همین راستا ضمن پوشش گسترده اخبار مربوط به استقبال داخلی و خارجی از توافق وین، سعی وافر دارد که توافق در شرایط کنونی را از زبان عده‌ای از کارشناسان و شخصیت‌ها -عموماً اصلاح‌طلبان فراری از کشور- بستاید و آن را نشانه پیروزی جناح حاکم در قدرت بداند و آنگاه از زبان برخی دیگر آن را دیرهنگام توصیف کند تا با تیری که به دو نشان پرتاب می‌کند، هم از طرفداران توافق با غرب حمایت کند و هم کسانی را که به زعم او مانع توافق در ۱۰ سال گذشته شدند، عاملان بدبختی! و عقب‌افتادگی مردم و دولت ایران معرفی کند.

لحظه‌شماری بی‌بی‌سی برای توافق
خبرنگاران رسانه دروغپرداز در فضای ۲۰ روزه قبل از توافق نیز با انتشار گزارش‌هایی همانند «توافق هسته‌ای، همگرایی در وین، یک صدایی در تهران»، «روزنامه‌های تهران: در یک قدمی توافق‌ تاریخی هسته‌ای»، «گفت‌وگوهای هسته‌ای؛ از ابراز امیدواری چین تا تلاش‌های روسیه»، «روزنامه‌های تهران: جشن هسته‌ای نزدیک است» و «تشکر امامان جمعه از مذاکره‌کنندگان هسته‌ای و تأکید بر رعایت خطوط قرمز» به استقبال از توافق هسته‌ای ایران رفتند و فضای پیش از توافق را کاملاً برای انجام آن آماده کردند.


3 دیدگاه برای “چه چیزی در توافق با ایران هست که بی‌بی‌سی را این چنین خوشحال و حامی دولت کرده است؟!
 1. سلام، با تشکر از شما

  “پوستر/ حمایت تمام قد بی بی سی ا دولت یازدهم”

  با آدرس:http://www.harfeto.ir/?q=node/44340

  در سایت “حرف تو” انتشار یافت.

  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.

  هدیه سایت حرف تو به شما: امام خامنه ای: چه متن تهیه شده تصویب شود چه نشود، به هیچ‌کس اجازه خدشه بر اصول اساسی نظام اسلامی را نمی‌دهیم.

  یا علی

 2. با سلام.. ما هروقت مطالب شما رو منتشر می کنیم، برای شما نظر می گذاریم و لینک انتشار آن را هم می دهیم..

  چرا در قسمت نظرات مطالبتون دیده نمیشه؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>